O nas

Centrum Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Przedsiębiorstwo Społeczne Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w badaniach, analizach, strategiach, oraz innowacjach społecznych i gospodarczych.

Firma powstała z myślą o tym, aby oferować kompleksowe i profesjonalne usługi doradcze oparte na prowadzonych badaniach i analizach.

Jesteśmy zespołem ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie oraz szeroką wiedzę praktyczną w zakresie funkcjonowania większości sfer społeczno-gospodarczych współczesnego rynku. Realizując badania społeczno-gospodarcze i marketingowe wspieramy naszych Klientów w podejmowaniu trafnych decyzji i tworzeniu strategii rozwoju.

W naszej pracy czerpiemy z wieloletniego doświadczenia ekspertów z różnych dziedzin, dzięki czemu łączymy wiele perspektyw postrzegania. Naszą pasją jest poznawanie, dociekanie przyczyn wielu zjawisk społecznych i rynkowych. Wiemy jak poznawać opinie i wyciągać wnioski z zachowań klientów, tak aby przekuwać pozyskaną wiedzę w sukces przedsiębiorstwa.


Zespół
niw

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

proo